Verisite controleerde bestewoontips.nl op 22 augustus 2026 en gaf het een trust score van 89/100. Van de 78 checks slaagden er 40, met 13 waarschuwing(en) en 25 mislukte check(s).

bestewoontips.nl

bestewoontips.nl

Laatst gecheckt 2 dagen geleden

Bezoek website
89 /100

Vertrouwensscore

Goed

8
Geslaagd
2
Waarschuwing
2
Mislukt

Shopping

Ja, bestewoontips.nl is betrouwbaar en voldoet aan alle belangrijke vertrouwenscriteria. Deze website biedt uitgebreide reviews over producten voor in huis en tuin, met tips om je huis uniek te maken.

0/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Veel beveiligingsheaders ontbreken. Deze website is kwetsbaar voor veelvoorkomende aanvallen.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
100/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-10-22).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

De domeinleeftijd kon niet worden bepaald.
100/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Geen trackingcookies of externe trackers gedetecteerd.
65/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Sommige bedrijfsgegevens ontbreken of konden niet worden geverifieerd.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
0/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van deze check.
33/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is gedeeltelijk geconfigureerd. Sommige protocollen ontbreken of zijn zwak ingesteld.
85/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
95/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

Bestewoontips.nl is een platform dat zich richt op het delen van de beste woontips. Of je nu op zoek bent naar ideeën voor je interieur of advies voor je tuin, deze website biedt uitgebreide reviews en nuttige informatie. Met een focus op het verbeteren van je woonruimte, is het een waardevolle bron voor iedereen die zijn huis wil verfraaien.

De website heeft een goede reputatie en is actief in de categorie 'shopping'. De domeinnaam is al enige tijd geregistreerd, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid. Echter, er zijn enkele belangrijke aandachtspunten die je moet overwegen.

Wat onze scores betekenen voor jou

Hoewel bestewoontips.nl over het algemeen als uitstekend wordt beschouwd, zijn er enkele risico's. De site mist beveiligingsheaders, wat betekent dat je gegevens mogelijk kwetsbaar zijn voor aanvallen. Daarnaast zijn er waarschuwingen met betrekking tot e-mailauthenticatie en bedrijfsdata, wat kan betekenen dat je niet altijd zeker kunt zijn van de herkomst van de informatie. Ook zijn er geen reviews beschikbaar, wat een gemis kan zijn bij het maken van een aankoopbeslissing.

Vertrouwensontwikkeling

Voorheen had bestewoontips.nl een goede beoordeling, maar is nu geëvolueerd naar een uitstekende status. Deze verandering weerspiegelt de verbeteringen die zijn aangebracht in de vertrouwenscriteria, met name op het gebied van technologie en privacy.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde vertrouwenscontroles op websites uitvoert. Voor bezoekers betekent dit dat je kunt vertrouwen op de informatie die je op deze site vindt, hoewel je alert moet zijn op de genoemde risico's. Voor het bedrijf zelf is deze beoordeling een indicatie dat ze op de goede weg zijn, maar dat er nog ruimte is voor verbetering.

Veelgestelde vragen

Heeft bestewoontips.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, bestewoontips.nl heeft een geldig SSL-certificaat, wat betekent dat je verbinding veilig is.
Is bestewoontips.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen externe rode vlaggen of meldingen van fraude gevonden voor bestewoontips.nl.
Zijn er reviews beschikbaar op bestewoontips.nl?
Nee, er zijn momenteel geen reviews beschikbaar op de website.
Is de privacy policy van bestewoontips.nl duidelijk?
Ja, de website heeft een privacy policy die aangeeft hoe je gegevens worden behandeld.
Wat zijn de risico's van het gebruik van bestewoontips.nl?
De belangrijkste risico's zijn het ontbreken van beveiligingsheaders en waarschuwingen over e-mailauthenticatie en bedrijfsdata.
Hoe lang is bestewoontips.nl al actief?
De domeinnaam van bestewoontips.nl is al enige tijd geregistreerd, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid.