Verisite controleerde congres.nl op 19 augustus 2026 en gaf het een trust score van 88/100. Van de 78 checks slaagden er 51, met 9 waarschuwing(en) en 18 mislukte check(s).

congres.nl

congres.nl

Laatst gecheckt 5 dagen geleden

Bezoek website
88 /100

Vertrouwensscore

Goed

8
Geslaagd
2
Waarschuwing
2
Mislukt

Shopping

Ja, congres.nl heeft een goede betrouwbaarheid — de meeste betrouwbaarheidscriteria zijn voldaan, maar er zijn enkele open punten. Het is belangrijk om deze punten in overweging te nemen bij het gebruik van de site.

Congres.nl biedt nieuws over congreslocaties en stelt gebruikers in staat om congressen te boeken. Hier vind je het laatste congresnieuws en actuele informatie over beschikbare locaties.

0/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Veel beveiligingsheaders ontbreken. Deze website is kwetsbaar voor veelvoorkomende aanvallen.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
100/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-09-22).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

De domeinleeftijd kon niet worden bepaald.
100/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Geen trackingcookies of externe trackers gedetecteerd.
50/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Sommige bedrijfsgegevens ontbreken of konden niet worden geverifieerd.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
0/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van deze check.
39/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is gedeeltelijk geconfigureerd. Sommige protocollen ontbreken of zijn zwak ingesteld.
85/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
95/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

Congres.nl is een platform dat zich richt op congreslocaties en het laatste nieuws over congressen. Gebruikers kunnen hier informatie vinden over actuele congressen en locaties boeken. De website is gericht op het faciliteren van evenementen en het bieden van relevante informatie aan bezoekers.

Belangrijke feiten over congres.nl zijn onder andere dat de website SSL-beveiliging heeft, wat betekent dat gegevens veilig worden verzonden. Echter, de site heeft niet voldaan aan enkele belangrijke betrouwbaarheidscriteria, zoals het ontbreken van beveiligingsheaders en negatieve beoordelingen.

Wat onze scores betekenen voor jou

De website heeft gefaalde beveiligingsheaders, wat betekent dat er een concreet risico bestaat voor gebruikers op deze site. Dit kan leiden tot kwetsbaarheden die door kwaadwillenden kunnen worden misbruikt. Daarnaast is er een waarschuwing voor e-mailauthenticatie, wat kan wijzen op een gedeeltelijk probleem dat het vertrouwen in de site beïnvloedt.

Er is ook een fout opgetreden bij de verificatie van bedrijfsgegevens, wat betekent dat deze informatie onbekend is en mogelijk niet betrouwbaar is. Bovendien zijn er negatieve beoordelingen, wat kan wijzen op eerdere problemen met de website of de aangeboden diensten.

Vertrouwensontwikkeling

Voorheen had congres.nl een uitstekende betrouwbaarheid, waarbij aan alle belangrijke criteria werd voldaan. Deze beoordeling was geldig tot 4 juni 2026. De huidige beoordeling is veranderd naar goed, wat aangeeft dat er nu enkele open punten zijn die aandacht vereisen.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde betrouwbaarheidscontroles uitvoert op websites. Dit resultaat betekent voor bezoekers dat ze voorzichtig moeten zijn bij het gebruik van congres.nl, gezien de open punten die zijn vastgesteld. Voor het bedrijf zelf betekent deze beoordeling dat er aandacht moet zijn voor de verbeterpunten om het vertrouwen van gebruikers te behouden.

Veelgestelde vragen

Heeft congres.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, congres.nl heeft een geldig SSL-certificaat, wat zorgt voor een veilige verbinding.
Is congres.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen externe rode vlaggen of bewijs van fraude gevonden voor congres.nl.
Zijn de bedrijfsgegevens van congres.nl betrouwbaar?
Nee, de bedrijfsgegevens konden niet worden geverifieerd en worden als onbekend beschouwd.
Wat zijn de negatieve beoordelingen van congres.nl?
Er zijn negatieve beoordelingen gevonden, wat kan wijzen op eerdere problemen met de website.
Is er een probleem met de e-mailauthenticatie van congres.nl?
Ja, er is een waarschuwing voor e-mailauthenticatie, wat een gedeeltelijk probleem aangeeft.
Wat is de impact van de gefaalde beveiligingsheaders?
De gefaalde beveiligingsheaders vormen een concreet risico voor gebruikers op deze site.