Verisite controleerde ekvoetbal.nl op 17 augustus 2026 en gaf het een trust score van 59/100. Van de 78 checks slaagden er 43, met 17 waarschuwing(en) en 18 mislukte check(s).

ekvoetbal.nl

ekvoetbal.nl

Laatst gecheckt 1 week geleden

Bezoek website
59 /100

Vertrouwensscore

Onvoldoende

8
Geslaagd
3
Waarschuwing
2
Mislukt

Nieuws

De website ekvoetbal.nl heeft een onvoldoende betrouwbaarheid. Dit betekent dat er belangrijke criteria voor vertrouwen niet zijn nageleefd. Het is cruciaal om voorzichtig te zijn bij het gebruik van deze site.

EK Voetbal 2028 biedt informatie over het EK 2028, waaronder het speelschema, de stand en poules. Deze website claimt dé bron te zijn voor alles wat met het EK 2028 te maken heeft.

0/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Veel beveiligingsheaders ontbreken. Deze website is kwetsbaar voor veelvoorkomende aanvallen.
70/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Er zijn blootgestelde bestanden of mappen gevonden die gevoelige informatie kunnen bevatten.
90/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-10-11).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

De domeinleeftijd kon niet worden bepaald.
70/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Trackers gevonden met beperkt toestemmingsbeheer.
70/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Bedrijfsgegevens zijn goed aanwezig op de website.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
80/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Er zijn problemen gevonden met de gebruikte technologie.
61/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is goed geconfigureerd met SPF, DKIM en/of DMARC.
93/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
90/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

EK Voetbal 2028 is de Nederlandse website die zich richt op het verstrekken van informatie over het EK 2028. Hier vind je alles over het speelschema, de poule-indelingen en een overzicht van alle speelsteden. De website heeft als doel om voetbalfans te voorzien van actuele en relevante informatie.

Echter, er zijn enkele belangrijke tekortkomingen in de betrouwbaarheid van deze site. De beveiligingsheaders zijn niet in orde, wat een concreet risico voor gebruikers met zich meebrengt. Daarnaast zijn er ook waarschuwingen met betrekking tot de privacy en de technologie die op de site wordt gebruikt.

Wat onze scores betekenen voor jou

De mislukte beveiligingsheaders kunnen betekenen dat je gegevens niet goed beschermd zijn op deze site, wat je kwetsbaar maakt voor aanvallen. Ook de waarschuwingen over privacy geven aan dat het onduidelijk is hoe je persoonlijke informatie wordt behandeld. Bovendien zijn er geen positieve beoordelingen van de site, wat een extra risico voor gebruikers met zich meebrengt.

Vertrouwensontwikkeling

De huidige scoreband is 'onvoldoende', wat hetzelfde is als de vorige scoreband. Dit betekent dat er geen verbetering is opgetreden in de betrouwbaarheid van de site sinds de laatste beoordeling op 4 juni 2026.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat automatische vertrouwenschecks uitvoert op websites. Dit resultaat betekent voor bezoekers dat ze voorzichtig moeten zijn bij het gebruik van ekvoetbal.nl, gezien de tekortkomingen in de beveiliging en privacy. Voor het bedrijf zelf kan dit een negatieve impact hebben op hun reputatie en het vertrouwen van gebruikers.

Veelgestelde vragen

Heeft ekvoetbal.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, ekvoetbal.nl heeft een geldig SSL-certificaat, wat een basisniveau van beveiliging biedt.
Is ekvoetbal.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen meldingen van fraude gevonden voor ekvoetbal.nl.
Wat zijn de privacyproblemen op ekvoetbal.nl?
Er zijn waarschuwingen over privacy, wat betekent dat het onduidelijk is hoe persoonlijke gegevens worden behandeld.
Waarom zijn de beveiligingsheaders belangrijk?
Beveiligingsheaders beschermen gebruikers tegen aanvallen en datalekken; een tekortkoming hiervan is een risico.
Wat betekent het dat er geen positieve beoordelingen zijn?
Het ontbreken van positieve beoordelingen kan wijzen op een gebrek aan vertrouwen van gebruikers in de site.
Wat kan ik doen als ik me zorgen maak over mijn gegevens op ekvoetbal.nl?
Het is verstandig om voorzichtig te zijn en je persoonlijke gegevens te beschermen bij het gebruik van deze site.