Verisite controleerde financieelleven.nl op 10 oktober 2026 en gaf het een trust score van 79/100. Van de 117 checks slaagden er 74, met 14 waarschuwing(en) en 29 mislukte check(s).

financieelleven.nl

financieelleven.nl

Laatst gecheckt 1 week geleden

Bezoek website
79 /100

Vertrouwensscore

Goed

9
Geslaagd
1
Waarschuwing
1
Mislukt

Onderwijs

Ja, financieelleven.nl is betrouwbaar en valt in de categorie 'goede betrouwbaarheid'. Er zijn echter enkele open punten die je in overweging moet nemen.

Financieelleven is een financieel blog waar informatie, advies en analyses over financiën worden gepubliceerd. Het doel is om bezoekers te helpen met financiële kennis en inzicht.

50/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van deze check.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
100/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-12-14).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

Dit domein is geregistreerd sinds 2022-04-06.
70/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Trackers gevonden met beperkt toestemmingsbeheer.
50/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van deze check.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
100/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Geen verouderde of kwetsbare software gedetecteerd.
61/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is goed geconfigureerd met SPF, DKIM en/of DMARC.
84/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
90/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

Financieelleven.nl is een financieel blog dat zich richt op het bieden van informatie, advies en analyses over financiën. De website is ontworpen om gebruikers te helpen bij het begrijpen van financiële onderwerpen en het maken van weloverwogen beslissingen. De website voldoet aan de meeste belangrijke betrouwbaarheidseisen, maar er zijn enkele aandachtspunten die je moet kennen.

Belangrijke feiten over deze site zijn onder andere dat de technologie en privacy goed zijn, en dat de SSL-certificaat in orde is. Echter, de website heeft geen beveiligingsheaders, wat een risico kan vormen voor gebruikers. Daarnaast zijn er waarschuwingen over het netwerk en de bedrijfsgegevens, wat de algehele betrouwbaarheid kan beïnvloeden.

Wat onze scores betekenen voor jou

De afwezigheid van beveiligingsheaders betekent dat jouw gegevens mogelijk niet goed beschermd zijn op deze site. Dit kan leiden tot risico's zoals gegevensdiefstal of andere beveiligingsproblemen. De waarschuwingen over het netwerk en de bedrijfsgegevens geven aan dat er gedeeltelijke problemen zijn die het vertrouwen in de site kunnen beïnvloeden. Bovendien zijn de reviews niet geverifieerd, wat betekent dat je voorzichtig moet zijn met het vertrouwen op gebruikersfeedback.

Vertrouwensontwikkeling

De betrouwbaarheid van financieelleven.nl is consistent gebleven met de vorige beoordeling, die ook 'goed' was. Dit betekent dat de site over het algemeen betrouwbaar is, maar dat er enkele open punten blijven bestaan die aandacht vereisen.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde betrouwbaarheidcontroles op websites uitvoert. Dit resultaat betekent voor bezoekers dat ze voorzichtig moeten zijn met hun gegevens op deze site, gezien de open punten. Voor het bedrijf zelf betekent dit dat het belangrijk is om de aandachtspunten aan te pakken om het vertrouwen van gebruikers verder te vergroten.

Veelgestelde vragen

Heeft financieelleven.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, de website heeft een geldig SSL-certificaat, wat betekent dat jouw gegevens veilig zijn tijdens het verzenden.
Is financieelleven.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen meldingen van fraude gevonden voor deze website.
Is de privacy van gebruikers goed geregeld op financieelleven.nl?
Ja, de privacy op deze site is goed geregeld, maar let op de andere open punten.
Waarom zijn de reviews op financieelleven.nl niet geverifieerd?
De reviews konden niet worden geverifieerd, wat betekent dat hun betrouwbaarheid onbekend is.
Wat zijn de risico's van het gebruik van financieelleven.nl?
De belangrijkste risico's zijn gerelateerd aan de afwezigheid van beveiligingsheaders en de waarschuwingen over netwerk- en bedrijfsgegevens.
Wat kan ik doen om mijn gegevens te beschermen op financieelleven.nl?
Zorg ervoor dat je geen gevoelige informatie deelt en gebruik sterke wachtwoorden.