Verisite controleerde google.com op 21 augustus 2026 en gaf het een trust score van 90/100. Van de 118 checks slaagden er 90, met 14 waarschuwing(en) en 14 mislukte check(s).

google.com

google.com

Laatst gecheckt 3 dagen geleden

Bezoek website
90 /100

Vertrouwensscore

Uitstekend

Score incl. subdomeinen: 89/100

10
Geslaagd
1
Waarschuwing
1
Mislukt

Overig

Ja, google.com is een betrouwbare website met een uitstekende betrouwbaarheid. Deze site biedt een scala aan diensten, waaronder zoekfunctionaliteit, e-mail en cloudopslag.

0/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van deze check.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
80/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-10-28).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

Dit domein is geregistreerd sinds 1997-09-15.
60/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Trackers gevonden met beperkt toestemmingsbeheer.
75/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Bedrijfsgegevens zijn goed aanwezig op de website.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
100/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Geen verouderde of kwetsbare software gedetecteerd.
61/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is goed geconfigureerd met SPF, DKIM en/of DMARC.
85/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
95/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

Google is een van de grootste technologiebedrijven ter wereld en biedt diverse diensten aan, waaronder zoekmachines, e-mail (Gmail), en cloudopslag (Google Drive). De website google.com wordt door miljoenen gebruikers dagelijks bezocht en is een essentieel hulpmiddel voor informatie en communicatie.

De belangrijkste feiten over google.com zijn onder andere dat het SSL-certificaat geldig is, wat betekent dat de verbinding veilig is. Echter, er zijn enkele aandachtspunten, zoals het falen van beveiligingsheaders en een waarschuwing met betrekking tot privacy.

Wat onze scores betekenen voor jou

Hoewel google.com over het algemeen uitstekend presteert, zijn er enkele risico's waar je op moet letten. Het falen van beveiligingsheaders kan betekenen dat je gegevens kwetsbaar zijn voor aanvallen. Daarnaast is er een privacywaarschuwing, wat aangeeft dat er mogelijk onduidelijkheden zijn over hoe je gegevens worden behandeld. Ook zijn er geen betrouwbare reviews beschikbaar, wat kan wijzen op een gebrek aan transparantie over gebruikerservaringen.

Vertrouwensontwikkeling

Deze sectie is niet van toepassing, aangezien er geen eerdere scoreband beschikbaar is.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde vertrouwenscontroles op websites uitvoert. Dit resultaat betekent dat bezoekers van google.com over het algemeen veilig zijn, maar dat ze zich bewust moeten zijn van de privacykwesties. Voor Google zelf betekent dit dat er ruimte is voor verbetering op het gebied van privacy en transparantie.

Veelgestelde vragen

Heeft google.com een geldig SSL-certificaat?
Ja, google.com heeft een geldig SSL-certificaat, wat zorgt voor een veilige verbinding.
Is google.com ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen externe rode vlaggen gevonden die wijzen op fraude met google.com.
Wat betekent de privacywaarschuwing voor google.com?
De privacywaarschuwing geeft aan dat er mogelijk onduidelijkheden zijn over hoe je gegevens worden behandeld.
Zijn er betrouwbare reviews over google.com?
Nee, er zijn geen betrouwbare reviews beschikbaar voor google.com.
Wat zijn de risico's van het gebruik van google.com?
De belangrijkste risico's zijn het falen van beveiligingsheaders en de privacywaarschuwing.
Is google.com veilig om te gebruiken?
Ja, google.com is over het algemeen veilig, maar let op de privacykwesties.