Verisite controleerde guys.nl op 4 oktober 2026 en gaf het een trust score van 85/100. Van de 117 checks slaagden er 75, met 18 waarschuwing(en) en 24 mislukte check(s).

guys.nl

guys.nl

Laatst gecheckt 2 weken geleden

Bezoek website
85 /100

Vertrouwensscore

Goed

10
Geslaagd
1
Waarschuwing
1
Mislukt

Nieuws

Ja, guys.nl heeft een goede betrouwbaarheid — de meeste vertrouwenscriteria zijn vervuld, maar er zijn enkele open punten. Het is belangrijk om op de hoogte te zijn van deze punten bij het bezoeken van de site.

Guys.nl biedt dagelijkse artikelen over geld, carrière, sport, huizen, technologie en entertainment. Het is een platform waar je nieuws en informatie kunt vinden over diverse onderwerpen.

20/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Veel beveiligingsheaders ontbreken. Deze website is kwetsbaar voor veelvoorkomende aanvallen.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
100/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-12-03).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

Dit domein is geregistreerd sinds 2014-10-01.
96/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Tracking is aanwezig maar een toestemmingsmechanisme is gedetecteerd.
85/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Bedrijfsgegevens zijn goed aanwezig op de website.
50/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Reviews konden niet worden gecontroleerd; Trustpilot blokkeerde de aanvraag.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
100/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Geen verouderde of kwetsbare software gedetecteerd.
44/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is gedeeltelijk geconfigureerd. Sommige protocollen ontbreken of zijn zwak ingesteld.
100/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
95/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

Guys.nl is een nieuwswebsite die zich richt op verschillende onderwerpen zoals geld, carrière, sport, huizen, technologie en entertainment. De site biedt dagelijks de nieuwste artikelen en is een bron voor actuele informatie en trends in deze gebieden.

Belangrijke feiten over guys.nl zijn onder andere dat de website een geldig SSL-certificaat heeft, wat betekent dat de verbinding veilig is. De domeinnaam is ook al enige tijd actief, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid. Echter, er zijn enkele tekortkomingen in de beveiliging en authenticatie.

Wat onze scores betekenen voor jou

Hoewel guys.nl een goed vertrouwen heeft, zijn er enkele punten van zorg. De site heeft bijvoorbeeld geen beveiligingsheaders, wat een risico kan vormen voor gebruikers. Dit betekent dat informatie mogelijk niet goed beschermd is tegen aanvallen. Daarnaast is er een waarschuwing voor e-mailauthenticatie, wat kan wijzen op een gedeeltelijk probleem dat het vertrouwen in de site beïnvloedt. Tot slot zijn er fouten bij de reviews, wat betekent dat de betrouwbaarheid van gebruikersfeedback niet geverifieerd kan worden.

Vertrouwensontwikkeling

Guys.nl is in de afgelopen periode van een "onvoldoende" naar een "goede" betrouwbaarheid gegaan. Deze verandering is van kracht sinds 4 juni 2026, wat aangeeft dat er verbeteringen zijn doorgevoerd in de vertrouwenscriteria.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde vertrouwenscontroles op websites uitvoert. Dit resultaat betekent voor bezoekers dat ze voorzichtig moeten zijn met de open punten op guys.nl, vooral met betrekking tot beveiliging en reviews. Voor het bedrijf zelf betekent dit dat het vertrouwen van gebruikers is toegenomen, maar dat er nog werk aan de winkel is om de volledige betrouwbaarheid te waarborgen.

Veelgestelde vragen

Heeft guys.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, guys.nl heeft een geldig SSL-certificaat, wat zorgt voor een veilige verbinding.
Is guys.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen externe rode vlaggen gevonden die wijzen op fraude voor guys.nl.
Waarom zijn er problemen met reviews op guys.nl?
Er zijn fouten bij de reviews, wat betekent dat de betrouwbaarheid van gebruikersfeedback niet geverifieerd kan worden.
Wat betekent het dat guys.nl geen beveiligingsheaders heeft?
Het ontbreken van beveiligingsheaders kan een risico vormen, omdat informatie mogelijk niet goed beschermd is tegen aanvallen.
Is de e-mailauthenticatie van guys.nl betrouwbaar?
Er is een waarschuwing voor e-mailauthenticatie, wat aangeeft dat er een gedeeltelijk probleem is dat het vertrouwen kan beïnvloeden.
Hoe lang is guys.nl al actief?
Guys.nl heeft een domeinnaam die al enige tijd actief is, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid.