Verisite controleerde kletskoppies.nl op 14 oktober 2026 en gaf het een trust score van 80/100. Van de 117 checks slaagden er 75, met 7 waarschuwing(en) en 35 mislukte check(s).

kletskoppies.nl

kletskoppies.nl

Laatst gecheckt 5 dagen geleden

Bezoek website
80 /100

Vertrouwensscore

Goed

10
Geslaagd
0
Waarschuwing
1
Mislukt

Overig

Ja, kletskoppies.nl heeft een goede betrouwbaarheid, hoewel er enkele open punten zijn die aandacht vereisen. Deze website biedt een platform voor communicatie en interactie.

Het is belangrijk om te weten dat, ondanks de goede scores, er enkele risico's zijn die gebruikers in overweging moeten nemen.

50/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van deze check.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
100/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-11-30).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

Dit domein is geregistreerd sinds 2022-07-06.
80/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Tracking is aanwezig maar een toestemmingsmechanisme is gedetecteerd.
50/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van deze check.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
100/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Geen verouderde of kwetsbare software gedetecteerd.
61/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is goed geconfigureerd met SPF, DKIM en/of DMARC.
86/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
100/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

Kletskoppies.nl is een platform dat zich richt op communicatie en interactie. De website heeft verschillende technische aspecten die goed presteren, zoals een geldig SSL-certificaat en een veilige technologie-infrastructuur. Echter, er zijn enkele punten die aandacht nodig hebben, zoals de beveiligingsheaders en onduidelijkheden in de bedrijfsgegevens.

De website heeft een goede domeinleeftijd en voldoet aan de privacy-eisen. Dit draagt bij aan de algehele betrouwbaarheid, maar gebruikers moeten zich bewust zijn van de openstaande kwesties die invloed kunnen hebben op hun ervaring.

Wat onze scores betekenen voor jou

De website heeft gefaalde beveiligingsheaders, wat betekent dat er een concreet risico is voor gebruikers. Dit kan leiden tot kwetsbaarheden die de veiligheid van je gegevens in gevaar kunnen brengen. Daarnaast zijn er waarschuwingen over de bedrijfsgegevens, wat kan betekenen dat er onduidelijkheden zijn over de legitimiteit van de organisatie.

Er zijn ook problemen met de reviews, die niet geverifieerd konden worden. Dit betekent dat je voorzichtig moet zijn, aangezien er geen betrouwbare feedback beschikbaar is over de ervaringen van andere gebruikers.

Vertrouwensontwikkeling

De scoreband is veranderd van "onvoldoende" naar "goed". Deze wijziging is van kracht sinds 4 juni 2026. Dit geeft aan dat de website verbeteringen heeft aangebracht, maar dat er nog steeds aandachtspunten zijn.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde vertrouwenscontroles uitvoert op websites. Dit resultaat betekent voor bezoekers dat er enkele risico's zijn, maar dat de site ook veel positieve aspecten heeft. Voor het bedrijf zelf betekent dit dat ze stappen hebben gezet om de betrouwbaarheid te verbeteren, maar dat er nog werk aan de winkel is.

Veelgestelde vragen

Heeft kletskoppies.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, kletskoppies.nl heeft een geldig SSL-certificaat, wat betekent dat de verbinding veilig is.
Is kletskoppies.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen externe rode vlaggen of rapporten van fraude gevonden voor kletskoppies.nl.
Waarom zijn er problemen met de bedrijfsgegevens?
Er is een waarschuwing over de bedrijfsgegevens, wat kan duiden op onduidelijkheden of incomplete informatie.
Wat betekenen de gefaalde beveiligingsheaders?
Gefaalde beveiligingsheaders kunnen een risico vormen voor de veiligheid van je gegevens op de site.
Waarom zijn de reviews onbekend?
De reviews konden niet geverifieerd worden, waardoor ze als onbekend worden beschouwd.
Wat is de domeinleeftijd van kletskoppies.nl?
De domeinleeftijd is goed, wat bijdraagt aan de algehele betrouwbaarheid van de website.