Verisite controleerde klussercommunity.nl op 20 augustus 2026 en gaf het een trust score van 90/100. Van de 78 checks slaagden er 48, met 13 waarschuwing(en) en 17 mislukte check(s).

klussercommunity.nl

klussercommunity.nl

Laatst gecheckt 4 dagen geleden

Bezoek website
90 /100

Vertrouwensscore

Uitstekend

9
Geslaagd
2
Waarschuwing
2
Mislukt

Nieuws

Ja, klussercommunity.nl is betrouwbaar en valt onder de categorie uitstekende betrouwbaarheid. Deze site biedt een platform voor al jouw klusvragen, waar experts antwoorden geven op verschillende klusopdrachten.

Met een focus op het delen van kennis en ervaring, is klussercommunity.nl de plek voor klussers die op zoek zijn naar advies en antwoorden. Neem een kijkje op de website voor meer informatie.

0/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Veel beveiligingsheaders ontbreken. Deze website is kwetsbaar voor veelvoorkomende aanvallen.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
100/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-10-25).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

De domeinleeftijd kon niet worden bepaald.
100/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Geen trackingcookies of externe trackers gedetecteerd.
60/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Sommige bedrijfsgegevens ontbreken of konden niet worden geverifieerd.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
100/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Geen verouderde of kwetsbare software gedetecteerd.
33/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is gedeeltelijk geconfigureerd. Sommige protocollen ontbreken of zijn zwak ingesteld.
85/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
95/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

Klussercommunity.nl is een platform waar gebruikers al hun klusvragen kunnen stellen en antwoorden kunnen vinden, gegeven door experts. De website richt zich op het ondersteunen van klussers met informatie over diverse klusopdrachten. Dit maakt het een waardevolle bron voor zowel ervaren klussers als beginners.

De site voldoet aan de meeste belangrijke betrouwbaarheidseisen, maar er zijn enkele aandachtspunten. De website heeft wel SSL-beveiliging, wat betekent dat jouw gegevens veilig zijn tijdens het gebruik. Echter, er zijn enkele technische tekortkomingen, zoals het ontbreken van bepaalde beveiligingsheaders en een aantal negatieve reviews.

Wat onze scores betekenen voor jou

Hoewel klussercommunity.nl over het algemeen als betrouwbaar wordt beschouwd, zijn er enkele risico's. Het ontbreken van beveiligingsheaders kan betekenen dat jouw gegevens kwetsbaar zijn voor aanvallen. Daarnaast is er een waarschuwing voor e-mailauthenticatie, wat kan leiden tot een verhoogd risico op phishing. De negatieve reviews kunnen ook een indicatie zijn van ontevreden gebruikers, wat jouw ervaring kan beïnvloeden.

Vertrouwensontwikkeling

Klussercommunity.nl is recentelijk geëvalueerd en heeft een verbetering doorgemaakt van de scoreband "goed" naar "uitstekend". Dit betekent dat de meeste belangrijke betrouwbaarheidseisen nu worden nageleefd. Deze verandering is van kracht sinds 3 juni 2026.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde betrouwbaarheidcontroles op websites uitvoert. Dit resultaat betekent dat bezoekers en klanten van klussercommunity.nl over het algemeen een veilige ervaring kunnen verwachten, maar dat ze zich bewust moeten zijn van de genoemde risico's. Voor het bedrijf zelf betekent dit dat het vertrouwen in hun platform is toegenomen, wat kan leiden tot meer gebruikers en interactie.

Veelgestelde vragen

Heeft klussercommunity.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, klussercommunity.nl heeft een geldig SSL-certificaat, wat betekent dat jouw gegevens veilig zijn.
Is klussercommunity.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen aanwijzingen dat klussercommunity.nl ooit als fraude is gerapporteerd.
Wat zijn de negatieve punten van klussercommunity.nl?
De site heeft enkele negatieve reviews en mist bepaalde beveiligingsheaders, wat risico's kan inhouden.
Hoe lang bestaat klussercommunity.nl al?
Klussercommunity.nl heeft een geregistreerde domeinleeftijd, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid.
Kan ik vragen stellen op klussercommunity.nl?
Ja, je kunt al jouw klusvragen stellen en antwoorden krijgen van experts op de website.
Wat doet klussercommunity.nl?
De website biedt een platform voor het stellen van klusvragen en het ontvangen van antwoorden van experts.