Verisite controleerde lonradio.nl op 20 augustus 2026 en gaf het een trust score van 79/100. Van de 78 checks slaagden er 20, met 11 waarschuwing(en) en 47 mislukte check(s).

lonradio.nl

lonradio.nl

Laatst gecheckt 4 dagen geleden

Bezoek website
79 /100

Vertrouwensscore

Goed

5
Geslaagd
1
Waarschuwing
3
Mislukt

Overig

Ja, lonradio.nl heeft een goede betrouwbaarheid, met enkele open punten die aandacht vereisen. De website heeft geen homepage-inhoud kunnen ophalen, wat het moeilijk maakt om de volledige functionaliteit te beoordelen.

De site lijkt te functioneren als een platform, maar zonder duidelijke inhoud is het lastig om de aangeboden diensten of producten te begrijpen.

0/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Veel beveiligingsheaders ontbreken. Deze website is kwetsbaar voor veelvoorkomende aanvallen.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
0/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Kan geen verbinding maken met lonradio.nl om de pagina-inhoud te scannen.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-10-21).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

De domeinleeftijd kon niet worden bepaald.
0/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Kan geen verbinding maken met lonradio.nl om privacyinstellingen te controleren.
0/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Kan geen verbinding maken met lonradio.nl om bedrijfsgegevens te controleren.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
0/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Kan geen verbinding maken met lonradio.nl om de technologie te detecteren.
0/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is slecht geconfigureerd. Het domein is kwetsbaar voor e-mailspoofing.
85/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
65/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

Geen MX-records gevonden. Het domein kan geen e-mail ontvangen.

Over deze website

De website lonradio.nl heeft geen homepage-inhoud kunnen ophalen, waardoor het moeilijk is om de specifieke diensten of producten die worden aangeboden te beoordelen. De site heeft een aantal belangrijke kenmerken, zoals een SSL-certificaat, wat betekent dat verbindingen veilig zijn. Echter, er zijn ook verschillende punten van zorg, zoals een aantal fouten in de beveiligingsheaders en privacy-informatie.

Belangrijke feiten zijn onder andere dat de domeinleeftijd is goedgekeurd en dat de site geen kwaadaardige inhoud bevat. Echter, er zijn ook tekortkomingen, zoals het falen van e-mailauthenticatie en een aantal andere technische fouten die niet konden worden geverifieerd.

Wat onze scores betekenen voor jou

De website heeft geen beveiligingsheaders, wat betekent dat er onbekende risico's kunnen zijn voor je gegevens. De e-mailauthenticatie faalt, wat kan leiden tot een verhoogd risico op phishing-aanvallen. Daarnaast zijn er ook problemen met de privacy-informatie, wat betekent dat het onduidelijk is hoe je gegevens worden behandeld. De waarschuwingen over het netwerk en DNS kunnen ook invloed hebben op de betrouwbaarheid van de site.

Vertrouwensontwikkeling

De vertrouwensband is gelijk gebleven, met een goede beoordeling die van toepassing is tot 4 juni 2026. Er zijn geen significante veranderingen in de beoordeling van de site.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijke platform dat geautomatiseerde vertrouwenscontroles op websites uitvoert. Dit resultaat betekent dat bezoekers voorzichtig moeten zijn, vooral omdat er enkele open punten zijn die risico's kunnen inhouden. Voor de website zelf betekent dit dat er aandacht moet zijn voor de tekortkomingen om het vertrouwen van gebruikers te behouden.

Veelgestelde vragen

Heeft lonradio.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, lonradio.nl heeft een geldig SSL-certificaat, wat zorgt voor een veilige verbinding.
Is lonradio.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen externe rode vlaggen of bewijs van fraude gevonden voor lonradio.nl.
Waarom is de e-mailauthenticatie mislukt?
De e-mailauthenticatie is mislukt, wat een risico kan vormen voor phishing-aanvallen.
Wat zijn de privacyproblemen op lonradio.nl?
Er zijn privacyproblemen, maar de specifieke details konden niet worden geverifieerd.
Wat betekent het dat de website geen inhoud heeft?
Het ontbreken van inhoud maakt het moeilijk om de diensten of producten van de site te beoordelen.
Wat zijn de netwerkwijzigingen?
Er zijn waarschuwingen over het netwerk, wat kan duiden op een gedeeltelijk probleem dat het vertrouwen beïnvloedt.