Verisite controleerde songteksten.nl op 22 augustus 2026 en gaf het een trust score van 91/100. Van de 78 checks slaagden er 55, met 5 waarschuwing(en) en 18 mislukte check(s).

songteksten.nl

songteksten.nl

Laatst gecheckt 2 dagen geleden

Bezoek website
91 /100

Vertrouwensscore

Uitstekend

10
Geslaagd
2
Waarschuwing
1
Mislukt

Nieuws

Ja, songteksten.nl heeft een goede betrouwbaarheid, maar er zijn enkele open punten die aandacht vereisen. Deze website biedt een uitgebreide verzameling songteksten, van oude klassiekers tot de nieuwste hits.

Op songteksten.nl kun je alle songteksten vinden die je nodig hebt, waardoor het een handige bron is voor muziekliefhebbers.

0/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Veel beveiligingsheaders ontbreken. Deze website is kwetsbaar voor veelvoorkomende aanvallen.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
100/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-11-07).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

De domeinleeftijd kon niet worden bepaald.
94/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Tracking is aanwezig maar een toestemmingsmechanisme is gedetecteerd.
55/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Sommige bedrijfsgegevens ontbreken of konden niet worden geverifieerd.
0/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Deze website heeft bot-bescherming die geautomatiseerde checks blokkeert.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
100/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Geen verouderde of kwetsbare software gedetecteerd.
72/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is goed geconfigureerd met SPF, DKIM en/of DMARC.
85/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
95/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

Songteksten.nl is een platform waar je alle songteksten kunt vinden die je nodig hebt. Van oldies tot de nieuwste nummers, het biedt een uitgebreide verzameling voor muziekliefhebbers. De website is al geruime tijd actief, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid.

Belangrijke feiten over songteksten.nl zijn onder andere dat de technologie en privacy goed zijn, en dat het domein al enige tijd bestaat. Echter, er zijn enkele punten van zorg, zoals het falen van de beveiligingsheaders en het ontbreken van geverifieerde bedrijfsgegevens.

Wat onze scores betekenen voor jou

De website heeft gefaalde beveiligingsheaders, wat betekent dat er een concreet risico is voor gebruikers. Dit kan inhouden dat je gegevens niet goed beschermd zijn. Daarnaast zijn de bedrijfsgegevens niet geverifieerd, wat betekent dat je voorzichtig moet zijn met de informatie die je op deze site vindt. Ook zijn er geen betrouwbare reviews beschikbaar, wat kan wijzen op een gebrek aan feedback van andere gebruikers.

Vertrouwensontwikkeling

Eerder had songteksten.nl een uitstekende betrouwbaarheid, maar dit is veranderd naar goed. Deze wijziging is van kracht sinds 4 juni 2026. Dit kan wijzen op een verslechtering van de situatie die aandacht vereist.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde betrouwbaarheidscontroles op websites uitvoert. Dit resultaat betekent voor bezoekers dat ze voorzichtig moeten zijn met het gebruik van songteksten.nl, gezien de open punten. Voor het bedrijf zelf betekent dit dat het belangrijk is om de betrouwbaarheid te verbeteren om het vertrouwen van gebruikers te behouden.

Veelgestelde vragen

Heeft songteksten.nl een geldig SSL-certificaat?
Ja, songteksten.nl heeft een geldig SSL-certificaat, wat betekent dat je verbinding veilig is.
Is songteksten.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen externe rode vlaggen gevonden die wijzen op fraude met songteksten.nl.
Zijn de bedrijfsgegevens van songteksten.nl geverifieerd?
Nee, de bedrijfsgegevens konden niet worden geverifieerd, dus behandel deze als onbekend.
Wat zijn de risico's van het gebruik van songteksten.nl?
De website heeft gefaalde beveiligingsheaders en geen betrouwbare reviews, wat risico's met zich meebrengt.
Is er een privacybeleid op songteksten.nl?
Ja, songteksten.nl heeft een privacybeleid, maar het is belangrijk om te controleren hoe je gegevens worden behandeld.
Wat zijn de belangrijkste functies van songteksten.nl?
Songteksten.nl biedt een uitgebreide verzameling songteksten voor verschillende muziekgenres.