Verisite controleerde wk2022-qatar.nl op 19 augustus 2026 en gaf het een trust score van 90/100. Van de 78 checks slaagden er 50, met 1 waarschuwing(en) en 27 mislukte check(s).

wk2022-qatar.nl

wk2022-qatar.nl

Laatst gecheckt 5 dagen geleden

Bezoek website
90 /100

Vertrouwensscore

Uitstekend

10
Geslaagd
0
Waarschuwing
3
Mislukt

Sport

Ja, wk2022-qatar.nl heeft een goede betrouwbaarheid, met enkele open punten. Dit betekent dat de meeste betrouwbaarheidscriteria zijn voldaan, maar er zijn nog enkele aandachtspunten.

De website biedt informatie over het WK 2022 in Qatar, inclusief speelschema en programma. Hier vind je alles wat je moet weten over het evenement.

0/100

Beveiligingsheaders

Controleert HTTP-beveiligingsheaders en cookiebeveiliging.

Veel beveiligingsheaders ontbreken. Deze website is kwetsbaar voor veelvoorkomende aanvallen.
100/100

Informatieblootstelling

Controleert op blootgestelde gevoelige bestanden, directorylijsten en informatielekken.

Geen blootgestelde gevoelige bestanden of mappen gevonden.
100/100

Inhoudbeveiliging

Scant pagina-inhoud op verdachte scripts, iframes, externe formulieren en cryptominers.

Geen verdachte inhoud gedetecteerd op de pagina.
100/100

SSL-certificaat

Controleert de geldigheid en configuratie van het SSL/TLS-certificaat.

Geldig SSL-certificaat gevonden (verloopt 2026-11-02).
100/100

Domeinleeftijd

Controleert de leeftijd van de domeinregistratie. Zeer jonge domeinen worden vaak geassocieerd met fraude.

Dit domein is geregistreerd sinds 2016-05-30.
80/100

Privacy & Cookies

Controleert op trackingcookies, toestemmingsmechanismen en externe trackers.

Tracking is aanwezig maar een toestemmingsmechanisme is gedetecteerd.
75/100

Bedrijfsgegevens

Controleert op KvK-nummer, BTW-nummer, contactgegevens en wettelijk verplichte pagina's.

Bedrijfsgegevens zijn goed aanwezig op de website.
10/100

Reviews & Keurmerken

Controleert externe reviews (Trustpilot) en keurmerken (Kiyoh, WebwinkelKeur).

Geen reviews of keurmerk gevonden.
100/100

Kwaadaardig / Veiligheid

Controleert of het domein voorkomt op bekende fraude- of phishinglijsten.

Dit domein is niet gevonden op bekende fraude- of phishinglijsten.
100/100

Technologie & Software

Detecteert CMS, frameworks en JavaScript-bibliotheken en controleert op verouderde versies.

Geen verouderde of kwetsbare software gedetecteerd.
22/100

E-mailverificatie

Analyseert SPF-, DKIM- en DMARC-configuratie voor e-mailverificatie.

E-mailverificatie is slecht geconfigureerd. Het domein is kwetsbaar voor e-mailspoofing.
90/100

Netwerk & Transport

Controleert open poorten, HTTP-protocolondersteuning, redirectketen en mixed content.

Netwerkconfiguratie is veilig en goed geoptimaliseerd.
95/100

DNS & Server

Controleert DNS-records, serverinformatie en hostinggegevens.

DNS-records zijn correct geconfigureerd.

Over deze website

WK2022-qatar.nl is een informatieve website die zich richt op het WK voetbal in Qatar. Hier vind je alles over het toernooi, van speelschema's tot belangrijke datums. De website is ontworpen om fans te voorzien van actuele informatie en updates over het WK 2022.

De website heeft verschillende belangrijke kenmerken, zoals een goede domeinleeftijd en privacy-instellingen. Echter, er zijn ook enkele aandachtspunten, zoals het ontbreken van bepaalde beveiligingsheaders en e-mailauthenticatie.

Wat onze scores betekenen voor jou

De website heeft enkele belangrijke tekortkomingen. Het ontbreken van beveiligingsheaders betekent dat je gegevens mogelijk niet goed beschermd zijn. Daarnaast kan het falen van e-mailauthenticatie een risico vormen voor je communicatie met de site. Ook zijn er geen verifieerbare bedrijfsgegevens beschikbaar, wat de betrouwbaarheid kan aantasten. Tot slot zijn er geen positieve reviews gevonden, wat kan wijzen op een gebrek aan gebruikersvertrouwen.

Vertrouwensontwikkeling

De betrouwbaarheid van wk2022-qatar.nl is sinds de laatste beoordeling gelijk gebleven, met een scoreband van "goed". Deze beoordeling is geldig tot 4 juni 2026.

Wat dit betekent

Verisite is een onafhankelijk platform dat geautomatiseerde betrouwbaarheidschecks uitvoert op websites. Dit resultaat betekent dat bezoekers en klanten voorzichtig moeten zijn bij het gebruik van deze site, gezien de open punten. Voor het bedrijf zelf is het belangrijk om deze tekortkomingen aan te pakken om het vertrouwen van gebruikers te vergroten.

Veelgestelde vragen

Heeft wk2022-qatar.nl een geldig SSL-certificaat?
De website heeft een waarschuwing voor SSL, wat betekent dat er een gedeeltelijk probleem is met de beveiliging.
Is wk2022-qatar.nl ooit gerapporteerd als fraude?
Er zijn geen externe rode vlaggen of bewijs van fraude gevonden voor deze website.
Waarom zijn er geen positieve reviews voor wk2022-qatar.nl?
Het ontbreken van positieve reviews kan wijzen op een gebrek aan gebruikersvertrouwen.
Wat zijn de risico's van het gebruik van wk2022-qatar.nl?
Er zijn enkele risico's, zoals onbeschermde gegevens en het ontbreken van e-mailauthenticatie.
Wat is de domeinleeftijd van wk2022-qatar.nl?
De domeinleeftijd van deze website is goedgekeurd, wat positief is voor de betrouwbaarheid.
Hoe kan ik contact opnemen met wk2022-qatar.nl?
De website biedt mogelijk contactinformatie, maar wees voorzichtig gezien de open punten.